Custom made horlogeband laten maken? >

Horlogeband Alpina V band Zwart

uit 6 beoordelingen
check_orange  30 dagen bedenktijd
check_orange  Showroom in Utrecht
check_orange  Voor 16:00 besteld, morgen in huis
check_orange  Gratis verzending v.a. 50,-
check_orange
30 dagen bedenktijd
check_orange
Showroom in Utrecht
check_orange
Voor 16:00 besteld, morgen in huis
check_orange
Gratis verzending v.a. 50,-
Keurmerk

Alpina Horlogeband V Band Zwart

Deze Alpina V band in zwart is een horlogeband voor wie houdt van een klassieke uitstraling met karakter. De combinatie van hoogwaardig leer, contraststiksel en een robuuste afwerking zorgt voor een band die direct opvalt, zonder overdreven aanwezig te zijn.

De band past perfect bij zowel vintage horloges als moderne modellen die je een warmere, meer stijlvolle uitstraling wilt geven.

Hoogwaardig kalfsleer en comfort

De horlogeband is gemaakt van soepel kalfsleer dat zich na verloop van tijd naar je pols vormt. Hierdoor wordt de band steeds comfortabeler naarmate je hem langer draagt.

De binnenzijde is voorzien van een antiallergische voering. Dit maakt de band ook geschikt voor langdurig dagelijks gebruik, zonder irritatie op de huid.

Vintage uitstraling en patina effect

Wat deze V band bijzonder maakt, is het natuurlijke patina dat ontstaat door gebruik. De toplaag van het leer ontwikkelt in de loop der tijd subtiele kleurverschillen en een levendige structuur.

Dit zorgt ervoor dat jouw horlogeband na verloop van tijd een unieke uitstraling krijgt die past bij jouw gebruik. Geen enkele band blijft exact hetzelfde, en dat is precies de charme van dit type leer.

Pasvorm en maatvoering

Deze horlogeband is verkrijgbaar in meerdere breedtes en lengtes, zodat je hem goed kunt afstemmen op jouw horloge en polsmaat.

  • 18 mm: lengte ca. 19,0 cm
  • 20 mm / 22 mm: lengte ca. 19,5 cm
  • 24 mm: lengte ca. 20,0 cm

Let erop dat je de juiste aanzetmaat kiest. Deze meet je tussen de lugs van je horloge. De band is universeel en past op alle horloges met dezelfde maat.

Details en afwerking

De afwerking van deze Alpina band benadrukt het hoogwaardige karakter:

  • Wit contraststiksel voor een klassieke look
  • Robuuste dikte van 4,0 mm
  • Gesp van staal of goudkleur (nikkelvrij)
  • Natuurlijke leerstructuur met licht/donker effect

Deze combinatie van details zorgt voor een horlogeband die niet alleen mooi oogt, maar ook lang meegaat en prettig draagt.

Klantenservice